To jest archiwalna wersja strony.
Najnowsze informacje znajdują się tutaj: www.jeziora.com.pl

Misja Natura w TVP3 Olsztyn

Na antenie TVP3 Olsztyn można oglądać serial  „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura”. Serial prezentuje w nietypowy sposób funkcjonowanie sieci Natura 2000 w Polsce i Europie oraz współpracę człowieka z naturą. Każdy z 12 odcinków serialu został zrealizowany na innym obszarze Natura 2000 w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, zabarwionych nutką sensacji w postaci tropienia i odkrywania tajemnic przyrody. Główni bohaterowie, Romek i Gosia, odwiedzają ciekawe przyrodniczo miejsca uczestnicząc jednocześnie w misjach zlecanych im przez koordynatora.

Serial „Misja Natura” można oglądać na antenie TVP3 Olsztyn w niedziele o godzinie 10.00. Najbliższy odcinek pt.  Zatoka Pucka i Półwysep Helski wyemitowany zostanie już w najbliższą niedzielę 12 lutego.

Dowiedz się więcej o serialu na stronie: http://misjanatura.fwie.pl.

Serial powstał w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.