To jest archiwalna wersja strony.
Najnowsze informacje znajdują się tutaj: www.jeziora.com.pl

PRZYRODA MOICH DZIADKÓW- Miejskie Przedszkole w Białej Piskiej

W Miejskim Przedszkolu w Białej Piskiej postanowiliśmy dowiedzieć się, jak na przestrzeni  lat zmieniała się w naszym miasteczku przyroda. Szczególnie zainteresował nas znajdujący się  w centrum staw, utworzony przez przepływającą przez miejscowość rzeczkę Białkę oraz leżący na północnym skraju Białej Piskiej park. Aby poznać historię zmian w wyglądzie tych miejsc udaliśmy się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, w którym znajduje się ekspozycja starych  fotografii,  przedstawiających nasze miasto. Oprócz tego przedszkolacy przeprowadzili wywiady ze swoimi dziadkami, którzy opowiedzieli, jak wyglądały kiedyś wybrane przez nas miejsca. Ich obecny wygląd poznaliśmy podczas wycieczek.